Kumaş Kaplı Panel

Kumaş kaplı panel yüzeyinde kullanılan kumaş ve içeriğindeki malzemeler sebebiyle uzun süreli kullanıma dayanıklı akustik panellerdir. İstenildiği boyutta, kalınlıkta ve renkte üretim yapmaktayız.

akustik-kumas-kapli-panel.jpg

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan panelleri akustik düzenleme sağlamakla beraber, ses emilim özelliğine sahip ses yalıtımı panellerinden birisidir. Yüzer tavan panellerinin içi cam yünü kaplı, dışı ise akustik kumaş kaplıdır.

akustik-yuzer-tavan-panelleri.jpg

Akustik paravan

Akustik paravan alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

akustik-ara-bolucu-paravan.jpg

Masa Seperatörü

Masa seperatörü, çağrı merkezi ve ofislerin vazgeçilmez ürünü haline geldi. İçinde bulunan ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini engelleyen akustik panellerdir.

akustik-masa-seperatorleri-uygulamasi.jpg

Akustik Baffle

Akustik baffle, dikey bir şekilde tavanda askı aparatları ile konumlandırılan panel çeşididir.

akustik-baffle-tavan-sistemleri.jpg

Linear Akustik Ahşap Panel

Çarpıcı bir görünüm ve mükemmel akustik performans sunan bir panel oluşturmak için panel yüzeyindeki oluk ile sırtındaki perforasyonu birleştirir.

linear-akustik-ahsap-panel.jpg

Derzli Duvar Paneli

Derzli duvar paneli, slotlu , frezeli ahşap panelin arka tarafına belirli aks aralıklarıyla deliklerin açılması, ön tarafına da deliklere uygun akslarla derzlerin açılmasıyla akustiklik özelliğini kazanan panellerdir.

akustik-derzli-ahsap-duvar-panel-uygulamasi.jpg

Kanopi Asma Tavan Paneli 

Kanopi asma tavan panel sistemi çeşitli renklerde üretilebilen ve ön yüzü yanmaz, yıpranmaz özellikte olan akustik kumaş ve arka yüzü cam tülüyle kaplanmış akustik kumaş panellerden birisidir.

akustik-konapi-tavan-ses-yalitimi.jpg

Akustik Kumaş

Akustik kumaş, içi melamin akustik köpük veya camyünü ses yalıtım malzemeleri ile oluşan panellerin ön veya arka yüzeyine kaplanan özel kumaşlardır. Akustik kumaşlar ses yalıtımı sağlayan ortam akustiğine katkı veren özel üretilmiş kumaşlardır. Direkt normal süngerlerin üzerine kaplanabilir.

akustik-renkli-ses-yalitim-kumasi.jpg

Akustik Oda Kitleri

Akustik Oda Kitleri estetik açıdan iyi bir görüntü sağladığı ve istenilen ses değerlerini elde edilmesinde yardımcı olduğundan dolayı tercih edilen akustik panellerden birisidir. Değişik kalınlıklara sahip olduğundan mükemmel ses emici özelliğe sahiplerdir ve farklı boyutlarda üretilebilmektedir.

akustik-oda-kiti-duvar-ses-yalitimi.jpg

İzmir Akustik Panel

İzmir akustik panel istediğiniz ortamlarda ses akustiğini, yoğunluğunu, yankı ve çınlamayı düzenleyen bir ses yalıtım malzemesidir. Akustik paneller ile ses kirliliğini önleyebilir daha temiz bir ses iletimi sağlayabilirsiniz. Akustik panel üretimi yapan firmamız sizlere satış ve uygulama konusunda da eksiksiz hizmet sunmaktadır.

akustik-masa-seperatoru-uygulamasi.jpg