Home Sinema Ses Yalıtımı; Evinizde kimseyi rahatsız etmeden aynı zamanda kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği bir ortam oluşturabilirsiniz. Ev sinema salonu rahat bir şekilde film seyretmek için ses yalıtımı yapılması gerekmektedir.

home-cinema-room-ses-yalitimi.jpg
home-sinema-salonu-ses-yalitimi.jpg

Ortamın sessiz olması ve ses akustiğinin düzgün olması film seyrederken daha kaliteli bir ortam sunacaktır. Evinizde sinema odası, aynı sinema salonlarındaki gibi his uyandıracak bir şekilde ses izolasyonu sağlanmış olacaktır. Kendinizi sinema salonunda izliyormuş gibi hissettirecektir.

home-cinema-salonu-ses-yalitimi.jpg
ev-sinema-salonu-ses-yalitimi.jpg

Ev sinema salonunda kullanılacak yalıtım malzemeleri 1. Sınıf kalitede olmakla beraber en iyi akustik ses yalıtım hizmeti vermekteyiz.

ev-sinema-salonu-akustik-ses-yalitimi.jpg
home-sinema-salonu-akustik-ses-yalitimi.jpg

Ses yalıtım malzemeleri uygularken ses kesici süngerler kullanılır. Uygulanacak yerler belirlenip montajı yapılır daha sonra üzerine alçıpan çekilip boyaya hazır bir hale getirilir. Ses yalıtım malzemelerini evde sinema salonunda zemin, duvar ve tavanda uygulayabilirsiniz.

akustik-home-sinema-salonu-ses-yalitimi.jpg
akustik-ev-sinema-salonu-ses-yalitimi.jpg

Eğer gerekirse hem içeride oluşacak sesler için hem de dışarıdan gelecek sesler için ses yalıtımı yapılabilir. Dışarıdan gelen seslerin çoğunluğunu kesmiş olur ve sinema odasının ses izolasyonu sağlanmış olur.

akustik-home-cinema-salonu-ses-yalitimi.jpg
akustik-home-sinema-odasi-ses-yalitimi.jpg