Masa Seperatörü; Masalar arası ses yalıtımı ve görüntü ayrımına da yardımcı olmakla beraber iki masa arası yankı, eko, gürültünün geçişini engellemek amacıyla üretilen bu masa seperatörleri özellikle çağrı merkezlerinde kullanılan telefonda iletişimde ortamdaki rahatsız edici sesin karşı tarafa gitmesini engellemektedir.

akustik-masa-seperatoru.jpg
masa-seperatoru.jpg

Bu sayede kaliteli bir iletişim olanağı, gürültüsüz, uğultusuz, iyi bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Masa seperatörlerin uygulandığı mekandaki uğultuyu ve gürültüyü ortadan kaldırdığı için daha verimli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Masa seperatörleri her iki yüzeyi de akustik kumaş kaplı olduğu için iki tarafı da temiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Masa seperatör sisteminde kablolar, prizler ve telefon hatları gibi kabloların gizlenerek görüntü kirliliği engellenmektedir. Bunun sayesinde temiz bir çalışma ortamı sağlar buda çalışanlar için iyi bir çalışma ortamı sağlar çalışanların konsantre olmasını kolaylaştıracağı ve motivasyon edeceği için sağlıklı bir iş ortamı oluşturur.

akustik-ara-bolucu-masa-seperator.jpg
ara-bolucu-masa-seperatoru.jpg

Masa seperatörleri iç yüzeyi camyünü kaplı ve dış yüzeyi akustik kumaş kaplı akustik panellerdir. Darbeye, yanmaya, koku ve küflenme yapmaya karşı dayanıklı olan masa seperatörleri Çağrı merkezlerinin vazgeçilmez ürünüdür masalar arasına konularak ortamdaki sesleri emer.

Masa Seperatör Uygulaması

akustik-ses-kesici-ara-bolme-paneli.jpg
akustik-masa-bolucu-seperator.jpg
akustik-masa-seperator-sistemleri.jpg
call-center-masa-seperatoru.jpg