Akustik Yüzer Tavan Paneli; Akustik düzenleme sağlamakla beraber, ses emilim özelliğine sahip ses yalıtımı panellerinden birisidir. Yüzer tavan panellerinin içi cam yünü kaplı, dışı ise akustik kumaş kaplıdır ve dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik yüzer tavan paneli uygulandığı ortamdaki yankıyı, ekoyu ve ses karmaşasının önüne geçerek sağlıklı ve iyi bir iletişimi kurulmasını sağladığı için daha çok tercih edilmektedir. Renk seçenekleri geniştir bu da kullanılacak ortamda şık görünüm elde edilmesine olanak sağlamaktadır.

akustik-yuzer-tavan-paneli.jpg
akustik-ofis-yuzer-tavan-paneli.jpg

Yüzer tavan panelleri çağrı merkezi, ofis, stüdyo, reji, spor salonu ve müzik odası gibi mekanlarda daha çok kullanılmaktadır. Kullanım amaçları ise ortamdaki yankının önüne geçmek ve kullanıldığı ortamdaki ses karışıklığının yani gürültünün ve titreşimleri ortadan kaldırmak ve daha sağlıklı bir ortam sağlamak amaçlı kullanılmaktadır.

yuzer-tavan-panelleri.jpg
akustik-yuzer-tavan-paneli-ses-yalitimi.jpg

Ofis ortamlarında meydana gelecek olan sesleri izole ederek daha verimli çalışmalar yapabilmenize olanak sağlayan akustik yüzer tavan paneli, boyutlarına göre fiyat değişikliklerine sahip olacaktır. Yüzer tavan panelinin uygulaması tercihinizi yapmanız ardından çok kısa bir zaman diliminde olmaktadır.Akustik Yüzer Tavan Uygulamaları

akustik-yuzer-tavan-paneli-ses-izolasyonu.jpg
akustik-altigen-yuzer-tavan-paneli.jpg
akustik-daire-yuzer-tavan-paneli.jpg
akustik-kare-yuzer-tavan-paneli-ses-yalitimi.jpg