Ahşap Akustik Tavan Panelleri; Ahşap tavan karoları olarak bilinen bu paneller delikli ve derzli modellerde olarak sizlere sunulmaktadır. En iyi ses emilimini sağlamak amacıyla ve dekoratif görünümde yepyeni bir çözüm üretmek adına Aksa Ahşap tavan panelleri ile hizmetinizdeyiz. Delik ve derzli tavan ahşap panel modelleri farklı renk tonlarında üretilebilmektedir.

akustik-asma-tavan-derzli-panel.jpg
akustik-ahsap-tavan-panelleri.jpg

Çok amaçlı salonlar, oditoryumlar, ofisler ve toplantı odaları gibi birçok mekan da akustik çözüm sağlamak adına akustik ahşap tavan panelleri kullanılmaktadır. Standart ölçüleri 280 cm x 120 cm ve 120 cm x 60 cm panellerin özel ebatlarda ölçü talebinde bulunmak için bize ulaşınız.

akustik-ofis-ahsap-asma-tavan-paneli.jpg
akustik-tavan-ses-yalitimi.jpg

Mekanlardaki akustik sorunlar ve ihtiyaçlara cevap olarak ahşap tavan akustik panelleri kullanılmaktadır. Arka yüzeye akustik kumaş kaplı olan tavan panelleri ses yastığı görevi gören ses yalıtım malzemesidir.

Ahşap olan tavan panelleri ve asma tavan panelleri ses yutucu özellikte olarak üretilir. Değişik ebat ve renk seçenekleri sunan ürünler gerekli laboratuvarlarda gerekli testlere tabi tutulmuş ürünlerdir.

asma-tavan-panelleri.jpg
ofis-asma-tavan-panelleri.jpg

roulettecasino