Ofis Odası Ses Yalıtımı; Çalışma ortamlarında çalışanların performansı ortamın akustik düzenlemesine bağlıdır. Ofis içerisinde oluşabilecek rahatsız edici sesler (gürültü,uğultu) çalışanların iş verimini düşürmektedir. Aynı zamanda çalışanların sağlık sorunları bakımından da sıkıntı yaratmaktadır. Bu tür ofis ortamlarında ofis içerisinde ses yalıtımı yaptırılmalıdır.

ofis-ses-yalitimi.jpg
akustik-ofis-ses-yalitimi.jpg

Dışarıdan gelen seslerinin mekana girişini engelleyebilmek için ses kesici malzemeler ile duvarlara bir ses yalıtım uygulaması yapılmalıdır. Yerine göre doğru malzemeler kullanıp ofis içerisinde oluşabilecek rahatsız edici sesleri en aza indirebilirsiniz. Ofis odalarında kullanılacak ses yalıtım malzemelerinin dekoratif yönden de ortama şık bir hava katmaktadır.

akustik-ofis-ses-izolasyonu.jpg
ofis-akustik-ses-yalitimi.jpg

Akustik sünger ve akustik paneller kullanılarak ofis odalarının ses yalıtımı sağlanmış olur. Aynı zamanda ses yalıtım malzemeleri koku yapmaz, yanmaz, küflenmeye karşı özelliğe sahiptirler. Ofis içerisinde oluşabilecek sorunları duvarlara, zemine veya tavana ses yaltımı yapılarak ortamın ses izolasyonu sağlanmış olur.

ofis-akustik-ses-duzenleme.jpg

Ofis odalarında kullanılacak malzemeler teknik ekibimiz tarafından belirlenip hangi malzemelerin kullanılması gerektiği belirlenir. Doğru analiz sonucu doğru çözümler sunmaktayız.

ses-yalitim-ofis-duzenlemeleri.jpg
ofis-akustik-ses-yalitim.jpg