Toplantı Odası Ses Yalıtımı; yapılmadan önce profesyonel ekip tarafında keşif yapılmalıdır. Keşif yapımında odanın ses yalıtımı için gerekli ölçülendirmesi, kullanılacak malzeme ve fiyatlandırılması belirlenir. Sesin yoğunluğuna göre malzeme seçilir. Eğer gerekirse veya istenirse dışarıdan gelen sesleri de kesmek için ses yalıtımı yapılmaktadır. Hem toplantı odasının iç kısmı için hem de toplantı odasının dış kısmı için ses yalıtımı aynı anda yapılabilir. Sesin yoğunluğu fazla olduğu zaman yoğunluk derecesi fazla olan bariyerli akustik süngerler tercih edilir. Bazı firmalar daha dekoratif tarzlı ses yalıtımı isterler. Bunun içinde çözümümüz mümkündür.

akustik-toplanti-odasi-ses-yalitimi.jpg
toplanti-odasi-ses-yalitimi.jpg

Akustik paneller kullanılarak hem ses yalıtımı yapılır hem de dekoratif bir çözüm sunar. Görüşme odalarında oluşabilecek gürültü, uğultu gibi rahatsız edici etkenlerin tek çözümü ses yalıtımı yaptırmaktadır. Biz ses yalıtımı uygulayan ve 1. Sınıf malzemeler kullanılarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Toplantı odalarında ses yalıtımın birçok çözümü vardır.

akustik-toplanti-odasi-ses-izolasyonu.jpg
toplanti-odasi-ses-izolasyonu.jpg

Uygulanacak alanlar belirlenir. Ses yoğunluğu yüksek olduğu alana göre malzeme seçilir. Tavan, duvar ve zeminde ses yalıtım malzemeleri uygulayarak toplantı odasının ses izolasyonunu sağlamış olursunuz. Toplantı odalarında duvar ve tavan yalıtımları için akustik sünger ve akustik paneller kullanır. Zemin için ise kauçuk levha veya ses yalıtımlı akustik halılar tercih edilir.

akustik-toplanti-ses-yalitimi-malzemeleri.jpg
akustik-toplanti-odasi-ses-yalitimi.jpg
akustik-toplanti-odasi-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg
toplanti-odasi-ses-yalitim-uygulamasi.jpg