Oda Kitleri | Akustik Duvar Paneli 

Akustik Oda Kitleri estetik açıdan iyi bir görüntü sağladığı ve istenilen ses değerlerini elde edilmesinde yardımcı olduğundan dolayı tercih edilen akustik panellerden birisidir. Değişik kalınlıklara sahip olduğundan mükemmel ses emici özelliğe sahiplerdir ve farklı boyularda üretilebilmektedir. Akustik oda kitleri ses emici olamasının dışında, yansıtıcı özelliğe de sahiptir ve dekoratif yapısından dolayı dekoratif olarak da kullanılmaktadır.

akustik-oda-kiti-duvar-ses-yalitimi.jpg

Kanopi Asma Tavan Panel | Akustik Panel

Kanopi yüzer tavan panel sistemi çeşitli renklerde üretilebilen ve ön yüzü yanmaz, yıpranmaz özellikte olan akustik kumaş ve arka yüzü cam tülüyle kaplanmış akustik kumaş panellerden birisidir. Kanopi tavan panelleri asma sistemleri entegre edilen sistem uygulandığı mekana şık, zarif bir atmosfer katma olanağı sağlamaktadır. Kanopi paneller tavanda asma bağlantıları sayesinde yüzer posizyonda durmaktadır.

akustik-konapi-tavan-ses-yalitimi.jpg

Baffle Akustik Tavan Paneli

Akustik Baffle Panel yüksek yalıtım özelliğinin yanı sıra ortama şık bit görüntü kazandıran akustik baffle paneller ortamdaki yankılanmanın engellenmesinde ve gürültünün gidermek amaçlı kullanılan ses yalıtım panelidir. Akustik baffle uygulandığı işletmelerde makinelerin çıkarmış olduğu sesleri emerek, işletmenin çalışma kalitesinin artmasını sağlamaktadır.

akustik-baffle-tavan-sistemleri.jpg

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan panelleri akustik düzenleme sağlamakla beraber, ses emilim özelliğine sahip ses yalıtımı panellerinden birisidir. Yüzer tavan panellerinin içi cam yünü kaplı, dışı ise akustik kumaş kaplıdır ve dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik yüzer tavan paneli uygulandığı ortamdaki yankıyı, ekoyu ve ses karmaşasının önüne geçerek sağlıklı ve iyi bir ileşimi kurulmasını sağladığı için daha çok tercih edilmektedir.

akustik-yuzer-tavan-panelleri.jpg

Masa Seperatörü

Masa seperatörleri adından da anlaşıldığı gibi masalar arası bölücü özellikte olan ses yalıtım malzemesidir. Masalar arası ses yalıtımı ve görüntü ayrımına da yardımcı olmakla beraber iki masa arası yankı, eko, gürültünün geçişini engellemek amacıyla üretilen bu masa seperatörleri özellikle çağrı merkezlerinde kullanılan telefonda iletişimde ortamdaki rahatsız edici sesin karşı tarafa gitmesini engellemektedir.

akustik-masa-seperatorleri-uygulamasi.jpg

Akustik Paravan 

Akustik paravanlar kullanıldığı alanları istenildiği şekilde bölmek için kullanılan, dekoratiflik ve akustik düzenleme sağlayan akustik paravanlar farklı renk seçenekleri ile tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. İç yüzeyi 4 cm kalınlığında yüksek yoğunlukta cam yünü levha dan oluşan paravanların dış yüzeyleri ise akustik kumaş kaplıdır ve aluminyum çerçeve içerisine oturtulan bu paneller özel olarak imal edilmektedir.

akustik-ara-bolucu-paravan.jpg

Akustik Kumaş | Akustik Ses Yalıtım Kumaşı

Ses yalıtımı malzemelerinden birisi olan ve genellikle akustik kumaş panellerin yapımında kullanılan akustik kumaşların fiyat, renk ve model seçeneklerini sayfamızda bulabilirsiniz.

akustik-renkli-ses-yalitim-kumasi.jpg

Kumaş Panel | Akustik Kumaş Kaplı Paneller

Kumaş paneller ortamdaki gürültünün emilimi, ekonun yutulması ve dekoratif bir görüntü sağladığı için tercih yedilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik kumaş paneller solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı olup yankılanma sorunlarını ortadan kaldırmak amaçlıdır.

akustik-kumas-kapli-panel.jpg