İzmir Akustik Panel; İstediğiniz ortamlarda ses akustiğini, yoğunluğunu, yankı ve çınlamayı düzenleyen bir ses yalıtım malzemesidir. Akustik paneller ile ses kirliliğini önleyebilir daha temiz bir ses iletimi sağlayabilirsiniz. Akustik panel üretimi yapan firmamız sizlere satış ve uygulama konusunda da eksiksiz hizmet sunmaktadır. Siz de firmamızın sağladığı bütün hizmetlerden yararlanabilir ve ses akustiği konusunda hizmet alabilirsiniz. Akustik panel ortamda bulunan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması sonucunda rezonansa girmesini önleyen ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren dekoratif akustik paneldir. Akustik panel kumaş kaplı ve ahşap panel olmak üzere iki türe sahiptir. Yüksek yoğunluklu taş yünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır. Akustik panel iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çıkarmaktadır.

akustik-ahsap-panel-uygulamalari.jpg
akustik-kumas-kapli-panel-uygulamasi.jpg

Akustik paneller kullanım amaçları ve çeşitlerine göre türlere ayrılmaktadır. Farklı desenlerde ve farklı malzemelerden oluşan bir çok akustik panel bulunmaktadır. Akustik panellerin; kumaş kaplı, ahşap, akustik paravan, akustik difüzör panel, masa seperatörü, akustik baffle, yüzer tavan panel çeşitleri bulunmaktadır. Siz ihtiyacınıza en uygun olan panel çeşidini belirleyip, firmamıza bu yönde istekte bulunabilirsiniz. Firmamız akustik panellerin satışının yanında uygulamasını da sağlamaktadır.

akustik-ofis-masa-seperatorleri.jpg
akustik-masa-bolucu-seperatorler.jpg

Masa seperatörü masalarda kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Hem görüntü hem de ses ayırıcı özelliği ile bilinmektedir. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir. Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam, melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

Akustik Oda Kitleri Uygulaması

oda-kiti-akustik-duvar-paneli-ses-yalitimi.jpg
oda-kiti-duvar-paneli.jpg
akustik-yuzer-tavan-paneli-uygulamasi.jpg
akustik-difuzor-panel-uygulamasi.jpg