Linear Ahşap Panel Sistemleri; Her türlü iç yapı uygulamalarında dekoratif ve akustik amaçlı kullanılır. Fonksiyonel ve şık özelliklerine ek olarak, montaj ve uygulama noktalarında Hook-on Sistemi ve Lambri Montaj Sistemi seçenekleri sunmaktadır. Linear Vektörel Doğrusal Panel Uygulanabilir Malzemeler : Masif ,Doğal Ahşap Kaplamalı MDF Laminat Kaplamalı MDF. Standart Levha (Lata) Ebatları Kalınlık : 12 ve 18 mm En : 100, 150 ve 200 mm Boy : 1200 ve 1500 mm

akustik-linear-ahsap-tavan-paneli-1.jpg
akustik-linear-ahsap-tavan-panel.jpg

Açık Linear Panel Sistemleri : Her türlü iç yapı uygulamalarında dekoratif ve akustik amaçlı kullanılır. Estetik, montaj ve uygulama noktalarında Hook-on Sistemi ve Lambri Montaj Sistemi seçenekleri sunmaktadır. Uygulanabilir Malzemeler : Masif, Doğal Ahşap Kaplamalı MDF , Laminat Kaplamalı MDF Standart Levha (Lata) Ebatları Kalınlık : 12 ve 18 mm En : 100, 150 ve 200 mm Boy : 1200 ve 1500 mm Standart Modül (Plaka) Ebatları En : 600 mm Boy :1200 mm Boy : 1200 ve 1500 mm

Mdf kaplama veya masif ahşaptan imal edilen linear ahşap paneller kesintisiz sıralı bir tavan görünü sunar. Kesintisiz görünmesine rağmen aynı zamanda demonte edilebilir de olan linear ahşap tavan sistemleri bu sayede sınırsız tasarım özgürlüğü sunmasının yanı sıra modlülarite ve asma tavan boşluğuna erişim imkanı da sağlar. Hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanılabilecek özel bir tavan sistemidir.Alanda modülarite ihtiyacına bağlı olarak hook-on sistem-L ana taşıyıcı ile veya aluminyum boru profiller-T ana taşıyıcı ile montajı yapılır.

akustik-linear-ahsap-tavan-paneli-uygulamasi.jpg
akustik-linear-ahsap-tavan-ses-yalitim-uygulamasi.jpg

Delikli akustik paneller belirli aks aralıklarıyla deliklerin açılması ile akustik performans sağlayan ahşap panellerdir. Yüzeydeki delik sayısı ve çapları akustik performansı önemli ölçüde etkilemektedir. Akustik ahşap duvar panelleri konferans salonları, tiyatro, sinema salonu, büyük avm’ler, restoran ve cafeler, tv kanalları, büro ve ofis, çağrı merkezleri gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahiptir.

linear-ahsap-akustik-ses-yalitim-malzemesi-1.jpg
linear-ahsap-akustik-ses-yalitim-tavan-malzemesi.jpg

Hook-on Sistem Lenear Ahşap Tavan & Duvar Panelleri : sVectoral ( vektörel ) doğrusal asma tavan ve duvar kaplama ahşap akustik panel sistemleridir.

Hook-on Sistem Sistem :Linear panellerimiz hook-on taşıyıcı profillere istenilen aralıklarla sabitlenir, panel haline getirdikten sonra tavana aslına taşıyıcı sistem ve paneli hook-on sistem sayesinde birbirine tutturulur. Tüm paneller birbirinden bağımsız olarak hiçbir aparata gereksinim duyulmadan el ile sökülebilir, bu da mevcut tesisata kolay ve hızlı erişim imkanı sağlar.

linear-ahsap-tavan-panel-uygulamasi.jpg
linear-ahsap-panel-uygulamasi.jpg

Teknik Özellikler; istenilen ebatta üretilebilir.

Hammadde; MDF üzeri lamine kaplama, Ayous ağacı üzeri cila kaplama

Yangın Sınıfı; Melamin DIN4102-B2, Ayaous ağacı üzeri yangın geciktirici cila uygulaması B1

Taşıyıcı Sistem; Galvaniz boyalı hook-on sistem

Linear_vektorel_dogrusal_panel_asma_tavan_sistemleri_014 (1)