Ahşap Akustik Duvar Panelleri

Ahşap Akustik Duvar Panelleri kapalı ortamlarda kullanılan sesi yansıtıcı, akustik ses düzenleme sağlayan ahşap panellere denir. Üzerleri genelde delikli veya derzli modellerden oluşmaktadır. Duvar ve tavanlar için ayrı modelleri mevcuttur. mdf ve lam ahşap paneller olarak üretimden sizlere sunulmaktadır.

akustik-duvar-panelleri.jpg

Ahşap Akustik Kapı

Ahşap Akustik Kapı Ses Yalıtım kapısı olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. 64 mm kanat kalınlığı masif serenli, içinde ses kesici özel 3 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.

akustik-ses-yalitim-kapi.jpg

Linear Ahşap Panel

Kapalı Linear Ahşap Panel Sistemleri : Her türlü iç yapı uygulamalarında dekoratif ve akustik amaçlı kullanılır. Fonksiyonel ve şık özelliklerine ek olarak, montaj ve uygulama noktalarında Hook-on Sistemi ve Lambri Montaj Sistemi seçenekleri sunmaktadır.

akustik-linear-ahsap-panel.jpg

Ahşap Delikli Panel

Ahşap delikli panel gürültüyü kesen ve akustik düzenleme için kullanılan kaliteli ses yutum katsayısına sahip ahşap paneller birisidir tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Ahşap delikli paneller dekoratif görünümü ve ses emme katsayısı konusundan iyi bir akustik ahşap paneldir.

akustik-delikli-ahsap-panel.jpg

Ahşap Derzli Panel

Ahşap derzli paneller duvar ve tavanlar için alternatif özel uygulamalarla kaliteli bir ses yutumu sağlayabilmekte olan akustik ahşap panellerden birisidir. Uygulandığı ortamda sadece akustik düzenleme değil dekoratif yapısı ile de dikkat çeken bu ahşap paneller konferans salonu, sinema salonu, tiyatrı, ofis, çağrı merkezi ve atış poligonu gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.

derzli-akustik-ahsap-panel.jpg

Akustik Difüzör Panel

Akustik difüzör ahşap paneller duvarınızda dekoratif görünüm oluşturur. Akustik düzenleme dışında dekoratif olarakta kullanılabilmektedir. Tamamen doğal yapıya sahip olan difüzör paneller özel ahşaptan üretilmektedir. Difüzör panellerin ses emme katsayısı çok yüksek olup yansıyan enerji ile ses dalgalarının parçalanmasını sağlayarak kaliteli ses yalıtımı sağlar.

akustik-ahsap-difuzor-panel.jpg

Ahşap Akustik Tavan Panelleri

Ahşap akustik tavan panelleri veya ahşap tavan karoları olarak bilinen bu paneller delikli ve derzli modellerde olarak sizlere sunulmaktadır. En iyi ses emilimini sağlamak amacıyla ve dekoratif görünümde yepyeni bir çözüm üretmek adına Aksa Ahşap tavan panelleri ile hizmetinizdeyiz. Delik ve derzli tavan ahşap panel modelleri farklı renk tonlarında üretilebilmektedir.

akustik-ahsap-tavan.jpg

Hareketli Ara Bölme Paneli

Hareketli ara bölme panelleri aslında bölme duvar, balo ve toplantı salonlarının bütün olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Hareketli ara bölmeler 45 mm kalınlığnda üretilmektedir. İstenilen hareketli bölme ürününe kolayca yeni eklemler yaparak kullanmaya odaklanır.

akustik-ahsap-hareketli-ara-bolme-paneli.jpg