Akustik Paravan; Kullanıldığı alanları istenildiği şekilde bölmek için kullanılan, dekoratiflik ve akustik düzenleme sağlayan akustik paravanlar farklı renk seçenekleri ile tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. İç yüzeyi 4 cm kalınlığında yüksek yoğunlukta cam yünü levha dan oluşan paravanların dış yüzeyleri ise akustik kumaş kaplıdır ve aluminyum çerçeve içerisine oturtulan bu paneller özel olarak imal edilmektedir. Akustik paravanlar ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda masalar arasında kullanılabilir. Akustik kumaş kaplı modelleri mevcut olup gürültülü mekanlarda gürültü ve yankıyı engeller ve dekoratif bir görünüm sağlamaktadır.

akustik-paravan-ses-yalitimi.jpg
akustik-paravan-ses-yalitim-malzemesi.jpg

Akustik paravanların normal ebatları 600mm x 1700mm’dir ve özel ebatlar da üretilebilmektedir. Akustik paravanlar eko, yankı ve gürültü gibi rahatsız edici seslerin sönümlenmesi istenilen ortamlarda kullanılabilmektedir. Akustik paravanlar kullanılacak ortamın dokusuna uygun renkte olması da önemli ve kullanıldığı yerdeki verimi arttıracağından dolayı tercih edilen ses yalıtım malzemelerinden biridir.

acoustic-paravan-ses-yalitim-malzemesi.jpg
akustik-ofis-ses-yalitimi-malzemesi.jpg

Akustik paravanlar kullanıldığı ortamlara estetik ve modern bir hava katmaktadır ve mekanın bir parçası haline gelmektedir. Her iki yüzeyi de kumaş kaplı olduğu için istenilen şekilde ve istenilen yere konumlandırma olanağı sağlamaktadır. Akustik paravanlar ses geçişini ve yankıyı emdiği için iyi ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamakta ve gürültünün yoğun olduğu ortamlarda alanları istenilen şekilde bölümlendirmede kullanılan paravanlar özel sipariş üzerine üretilmektedir.Akustik Paravan Uygulamaları

ara-bolucu-ses-yutum-malzemesi.jpg
acoustic-ses-yalitim-malzemesi.jpg
akutik-ses-yalitim-malzemeleri.jpg
akustik-kumas-kapli-paravan.jpg

mega roulette pragmatic