Yanmaz Special Sünger; Akustik süngerler yüksek ses yutum değerlerine sahip poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerlerdir. Yanmazlık özelliğe sahip süngerler açık gözenek ve esnek yapısıyla akustik düzenlemede etkili çözüm sunmaktadırlar. Birinci sınıf malzemelerden üretilen süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedirler. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri olan akustik süngerler farklı kalınlık ve yoğunluklara sahiptirler. Esnek ve kolay uygulanabilen yapısıyla bir çok alanda etkili bir sonuç vermektedir.

labirent-akustik-sunger.jpg
yanmaz-special-sunger-uygulamasi.jpg

Birinci sınıf malzemelerden üretimi gerçekleştirilen yanmaz special süngerler diğer süngerlere oranla daha çok ses yutum oranına sahiptirler. 100 * 100 cm ebatlarda üretimi gerçekleştirilen akustik sünger paketler halinde satılmaktadır. Bir paketinde 10 m2 vardır. Siyah ve gri renk seçeneğine sahip akustik süngerler ofis odası, toplantı salonu,stüdyo odası, müzik odası, reji odası, kayıt odası gibi bir çok alanlarda tercih edilmektedirler.

Akustik Special Sünger; Akustik special süngerler özel olarak imal edilen ses yalıtım süngerine denir. Esnek ve kolay uygulanabilen yapıya sahip süngerler birinci sınıf malzemeler ile üretilebilmektedirler. Açık gözeneklere sahip ses yutucu ve ses emici süngerlerdir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddeleri ile ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit süngerlere göre %20 daha fazla ses yutumu sağlar. Spesiyal akustik sünger formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

yanmaz-special-sunger.jpg
akustik-yanmaz-special-sunger-ses-yaltimi.jpg

Special süngerler uygulaması selülozik reçine bazlı silosyon yapıştırıcı ile fırça ve spatula rakle yardımı ile yapıştırılır. İdeal montaj kolaylığı sağlar. Spesiyal süngerler 50 DNS olup %70 – 80 ses yalıtımı sağlar.Akustik spesiyal süngerlerin yanmazlık özellikleride mevcuttur. Yanmaz Akustik Spesiyal Sünger I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.

akustik-yanmaz-special-sunger-fiyatlari.jpg
akustik-yanmaz-sunger-fiyatlari.jpg

Melamin Special Süngerler; ortam akustiğinin düzenlenmesinde etkili rol alan ses emici ve ses yutucu mükemmel ses yutum değerlerine sahip akustik yanmaz süngerlerdir. Akustik melamin süngeri bulunduğunuz alanda duvar ve tavanda uygulayabilirsiniz. Yüksek ses emiş gücüyle eko, yankı ve uğultu gibi problemlere çözüm bulabilirsiniz.

akustik-basotect-special-sunger.jpg
akustik-melamin-special-sunger.jpg

Birinci sınıf malzemelerden üretilen melamin special süngelerin farklı kalınlık ve yoğunlukları olacak şekilde üretilebilmektedirler. Akustik değerlere sahip süngerin yanmaz bir yapısı vardır. Alev ile temas halinde zehirli gaz ihtiva etmezler. Ayrıca yangının oluşmasına engel olurlar.  Diğer akustik süngerlerden tek farkı farklı forma sahip olmasıdır. Beyaz ve açık gri renk seçeneğine sahip akustik köpük genel olarak hastane ve okul gibi alanlarda kullanılmaktadırlar.

akustik-basotect-special-sunger-fiyatlari.jpg
melamin-akustik-special-sunger-uygulamasi.jpg