Yanmaz Melamin Süngerler; Antibakteriyel özellikteki ses yutucu ve ses emici bu akustik sünger etkili bir ses yalıtım süngeridir. Esnek ve kolay uygulanabilen bu akustik süngerin kendinden yapışkanlı modelleri mevcuttur. Tavan ve duvarlarda kolaylıkla uygulanabilen bu akustik sünger yüksek oranda ses yutum değerlerine sahiptirler. Labirent, Piramit, Yumurta, Spesiyal ve düz olarak desenlerde üretimi yapılabilmektedir. İstediğiniz desenlerde dilediğiniz miktarda siparişini verebilirsiniz. Stokta olan ürünler ödemesi yapıldığı takdirde aynı gün içerisinde kargo veya ambar ile gönderilmektedir. Basotect melamin sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özelliktedirler.Kullanım alanları çok geniştir. Antibakteriyeldir ve yanmaya karşı ekstra dayanım sağlar. Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir.

akustik-melamin-labirent-sunger.jpg
labirent-melamin-sunger-cesitleri.jpg

Melamin Piramit Sünger Basotect melamin yanmaz akustik süngerler düşük yoğunluk ile yüksek ses yutumu ve yalıtımı sağlayan özel ürünlerdir. Ham maddesi melamin den imal edilen sertifikalı ve test raporları bulunan antibakteriyel gri ve beyaz ses izolasyon ürünüdür. Yüksek seviyede bir ses yalıtımı sağlaması için bir kaç ürün ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Yapısı ve ham maddesinden ötürü yanmazdır ve zehirli kimyasal içermemektedir. Düşük dansite, yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapısıyla akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan mükemmel ses sönümleme üründür. Otomotiv, beyaz eşya, inşaat sektörlerinde sıkça kullanılırlar. Çekme kopma değerlerinin düşüklüğü nedeniyle özellikle otomotiv sektöründe üzerinde film veya tekstil ürünleri gibi farklı bir taşıyıcı tabaka ile beraber uygulanır. Ses yutma özelliğinin yanı sıra ısı iletkenlik kat sayıları oldukça düşüktür. Hafif olmaları uygulama sahasına artı yük bindirmez. Yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır.

akustik-piramit-melamin-sunger-uygulamasi.jpg
basotect-piramit-akustik-sunger-uygulamasi.jpg

Melamin Yumurta Sünger; Akustik özelliğe sahip olup esnek ve kolay uygulanabilen bir yapıdadır. Yumurta kutusu formundaki bu akustik sünger birinci sınıf malzemelerden üretilmektedirler. Akustik düzenleme için kullanılan bu akustik süngerler yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik sünger çeşitlerinden biridir. Akustik süngeri düzenleme yanı sıra, bu süngerin bariyerli olan modelleri uygulanmaktadır. Yüksek ses temposunu kesmede çok etkili bir köpüktür.

akustik-yanmaz-melamin-sunger.jpg
akustik-melamin-sunger.jpg

Melamin Akustik Yumurta Süngerler akustik ses düzenini sağlamak amacıyla bir çok alanda sıkça tercih edilebilen bir ses yalıtım malzemesidir. Yüksek ses emici ve ses yutucu değerlere sahip süngerler pek çok alanda kullanılabilmektedirler. Yüzeyi yumurta kutusu şeklindeki süngerler poliüretan ham maddesinden üretilmektedirler. Akustik süngerler 50 DNS – 70 DNS – 90 DNS yoğunluklarında 30 MM – 40 MM – 50 MM olacak şekilde üretilmektedirler. Melamin Labirent Sünger; esnek ve kolay uygulanabilen akustik köpük yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve kopmaya maruz kalmazlar. Akustik düzenleme amaçlı kullanılan akustik süngerler istenilen alanda akustik düzenleme için duvar ve tavanda uygulanabilmektedir. Beyaz ve açık renk seçeneğine sahip akustik köpük istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretimi gerçekleştirilmektedir.

akustik-labirent-sunger-ses-yalitim-malzemesi.jpg
akustik-basotect-labirent-sunger.jpg

Genel olarak antibakteriyel özellikte olması nedeniyle okul ve hastane gibi alanlarda kullanılabilmektedirler. Ayrıca müzik odası, stüdyo odası, toplantı salonu, ofis odası, tiyatro salonu, çağrı merkezi, ses kayıt odası, reji odası gibi akustik ortamlarda ses düzenini daha verimli hala getirebilmek için uygulanabilir. Birinci sınıf malzemelerden üretilen akustik köpük labirent formunda olup esnek ve kolay uygulanabilen yapıya sahiptir. Kendinden yapışkanlı modelleri ve ayrıca yüksek ses tempolarını eksmek çin de epdm ağır baryer denilen ses kesici kauçuk ile birlikte lamine edilebilmektedir.

akustik-basotect-labirent-sunger-cesitleri.jpg
akustik-basotect-labirent-sunger-uygulamasi.jpg

Melamin Special Süngerler; ortam akustiğinin düzenlenmesinde etkili rol alan ses emici ve ses yutucu mükemmel ses yutum değerlerine sahip akustik yanmaz süngerlerdir. Akustik melamin süngeri bulunduğunuz alanda duvar ve tavanda uygulayabilirsiniz. Yüksek ses emiş gücüyle eko, yankı ve uğultu gibi problemlere çözüm bulabilirsiniz. Birinci sınıf malzemelerden üretilen melamin special süngerlerin farklı kalınlık ve yoğunlukları olacak şekilde üretilebilmektedirler. Akustik değerlere sahip süngerin yanmaz bir yapısı vardır. Alev ile temas halinde zehirli gaz ihtiva etmezler. Ayrıca yangının oluşmasına engel olurlar.  Diğer akustik süngerlerden tek farkı farklı forma sahip olmasıdır. Beyaz ve açık gri renk seçeneğine sahip akustik köpük genel olarak hastane ve okul gibi alanlarda kullanılmaktadırlar.

akustik-basotect-special-sunger.jpg
akustik-melamin-special-sunger.jpg

Yanmaz Melamin Sünger Kullanım Alanları;

Özellikle hastanelerde, okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect Melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcı  modelleri vardır.

akustik-melamin-piramit-sunger-uygulamasi.jpg
basotect-piramit-akustik-sunger-uygulamasi.jpg

playing roulette online