Melamin Labirent Sünger; Esnek ve kolay uygulanabilen akustik köpük yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve kopmaya maruz kalmazlar. Akustik düzenleme amaçlı kullanılan akustik süngerler istenilen alanda akustik düzenleme için duvar ve tavanda uygulanabilmektedir. Beyaz ve açık renk seçeneğine sahip akustik köpük istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretimi gerçekleştirilmektedir.

akustik-melamin-labirent-sunger.jpg
akustik-basotect-labirent-sunger.jpg

Genel olarak antibakteriyel özellikte olması nedeniyle okul ve hastane gibi alanlarda kullanılabilmektedirler. Ayrıca müzik odası, stüdyo odası, toplantı salonu, ofis odası, tiyatro salonu, çağrı merkezi, ses kayıt odası, reji odası gibi akustik ortamlarda ses düzenini daha verimli hala getirebilmek için uygulanabilir. Birinci sınıf malzemelerden üretilen akustik köpük labirent formunda olup esnek ve kolay uygulanabilen yapıya sahiptir. Kendinden yapışkanlı modelleri ve ayrıca yüksek ses tempolarını eksmek çin de epdm ağır baryer denilen ses kesici kauçuk ile birlikte lamine edilebilmektedir.

basotect-labirent-sunger-fiyatlari.jpg
akustik-tavan-uygulamasi-melamin-labirent-sunger.jpg

Yanmaz sünger arasında ağır veya kurşun bariyerler sayesinde ses emişini mükemmel kılar. Sesin türüne ve şiddetine göre ağır bariyer ve kurşunun poliüretan köpük ile çeşitli varyasyonları uygulanabilir. Basotect melamin special süngerler ortamda oluşabilecek orta ve yüksek frekanstaki seslerin emiliminde mekanın akistiğinin düzenlenmesi aynı zamanda ses ve ısı yalıtım amacıyla kullanılır.

labirent-melamin-sunger-cesitleri.jpg
akustik-basotect-labirent-sunger-uygulamasi.jpg

Melamin Labirent Sünger Özellikleri;

Basotect Labirent Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Basotect Labirent Sünger Renkleri: Açık gri ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Basotect Labirent Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Basotect Labirent Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası 

Basotect Labirent Sünger Yanmazlık : Yanmazlık, alev almaz özelliği vardır.

Basotect Labirent Sünger Yoğunluk : Basotect Melamin Labirent Süngerler 15 Kğ / M³

basotect-labirent-sunger-tavan-uygulamasi.jpg
basotect-melamin-labirent-sunger.jpg