Tekno Touch Süngerler; İpeksi kadife kaplı dekoratif bir görünüme sahip ses yutucu ve ses emici akustik süngerlerdir. Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno taç olarak da bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. 50*50 ebatlarda üretimi gerçekleştirilen akustik süngerler bir çok renk seçeneğine sahiptir. 30 mm ve 40 mm kalınlıklarda üretimi gerçekleştirilmektedir.

akustik-tekno-touch-sunger.jpg
akustik-tekno-touch-sunger-uygulamasi.jpg

Esnek ve kolay uygulanabilen akustik kadife kaplı süngerin uygulaması oldukça kolaydır. Özel solvent yapıştırıcı ile uygulanan akustik süngerlerin ayrıca kendiliğinden yapışkanlı modelleri mevcuttur. Görünümüyle ortama dekoratif ve renkli bir özellik katan sünger alan içersinde ses karmaşasını düzenlemektedir.

Tekno Touch Sünger Özellikleri;

Tekno Touch Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Tekno Touch Sünger Paket Miktarı : Tekno touch süngerler 50 x 50 Cm ebad plaka 40 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Tekno Touch Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Tekno Touch Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Tekno Touch Sünger Opsiyonlar : Akustik yumurta süngerler Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.

Tekno Touch Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur. Yanmaz yumurta sünger bölümüne bakınız.

Tekno Touch Sünger Yoğunluk : 30 Kg / M³ vede her yoğunlukta viyol ( yumurta kabı ) şeklindede sünger üretebilmekteyiz.

akustik-tekno-touch-sunger-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg
kadife-kapli-akustik-sunger-uygulamasi.jpg

İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır.Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno taç olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. İpeksi Tekno Touch ses yalıtım süngeri sesi emerek başınızı ağrıtan sizi rahatsız eden seslerden sizi korur.Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır.

akustik-tekno-touch-kadife-kapli-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg
kadife-kapli-akustik-tekno-touch-sunger.jpg
Tekno Touch Süngerler Yükseklik /Kalınlık      DİN52212 Uygun Olarak Emme Faktörü
                mm                              mm  125 Hz  250 Hz  500 hz  1000 Hz  2000 Hz   4000 Hz
           1000×1000                     30 (30/10)    0,10    0,21    0,54      0,90       0,98       0,93
           1000×1000                     40 (40/10)    0,11    0,32    0,63      0,90        0,91       0,95
           1000×1000                     60 (50/10)    0,16    0,54    1,01      0,90        1,01       1.02

Yeni ipeksi akustik tekno touch ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Bordo,lacivert ,yeşil ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır.

Tekno Touch Sünger kullanım Alanları; Genellikle Stüdyo odası, Ses kayıt odası, Prova odası, Mix odası, Reji odası, Toplantı Odası, Ofis Odası, Çağrı merkezi gibi alanlarda akustik amaçlı kullanılabilmektedirler.

renkli-akustik-tekno-touch-sunger-uygulamasi.jpg
akustik-renkli-tekno-touch-sunger.jpg