Akustik Bass Trap Ses Süngeri; Yüksek yoğunluklu ateşe dayanıklı polyester köpük ve çarpıcı bir çağdaş tasarım kesitidir. Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Bass Trap köşe bass tuzağı olarak adlandırılan süngerler, ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar. Aynı zamanda bass trap köşe süngerleri sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Bass trap köşe tuzak süngerlerini evinizde, ofislerinizde, müzik odalarında, ev sinema odanızda da kullanabilirsiniz, kendinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz uygulaması kolaydır. Akustik Bass Trap Ses Tuzak Süngeri ile yüksek yoğunluklu ateşe dayanıklı polyester köpük ve çarpıcı bir çağdaş tasarım kesitidir.Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir.

akustik-bass-trap-sunger-uygulamasi.jpg
akustik-bass-trap-sunger-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg

Bass Trap Sünger Kullanım Alanları; Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Bass Trap köşe süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Bass Trap köşe süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır.

akustik-bass-trap-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg
bass-trap-akustik-sunger-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg

Bass Trap Sünger Özellikleri;

Bass Trap Sünger Ebadları : 60 cm x 30 cm ölçülerinde olup, adet olarak satılmaktadır.

Bass Trap Sünger Paket Miktarı : Bass trap süngerler adet olarak satılır. 1 Paket 10 adet satılır.

Bass Trap Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Bass Trap Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Bass Trap Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık ve ebadda üretim mümkündür.

Bass Trap Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur.Opsiyonel olarak üretilir ve satılır.

Bass Trap Sünger Yoğunluk : 30 Kğ / M³ vede her yoğunlukta viyol ( yumurta kabı ) şeklindede sünger üretebilmekteyiz.

basstrap-akustik-ses-yalitimi-sungeri-uygulamasi.jpg
akustik-basstrap-sunger-ses-yalitim-uygulamasi.jpg