Akustik Düz Sünger; Mükemmel ses yutum değerlerine sahip yüksek frekanslardaki sesin akustiğini sağlayan ses emici süngerlerdir. Yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve kopma gibi olumsuz durumlara maruz kalmazlar. Sesin ortamdaki akustiğini sağlayarak uğultu problemini yok etmede etkili performans sağlamaktadırlar.

Üzerinde desen ve şekil bulundurmayan, akustik sünger ses yalıtım ürünlerinin sade görünümlü çeşidi olan akustik düz sünger, diğer çeşitleriyle aynı özellikleri taşımaktadır. Şekil ve deseninin bulunmaması bakımından farklılık taşıyan ses yalıtım ürünü oldukça hafiftir ve kolay uygulanabilir özelliktedir.

akustik-duz-sunger-ses-yalitimi-sungeri.jpg
akustik-duz-sunger-ses-yalitimi-malzemesi.jpg

Uygulamanın yapılacağı mekanın akustik değerini düzenleyerek ses yalıtımını yapan akustik sünger, yüksek kalitede hizmet alınmak istenmesi durumunda bariyerli modelinin tercih edilmesi gerekmektedir. Bariyerli model kullanılarak akustik düz sünger ses yalıtımı sayesinde profesyonel anlamda yalıtım sağlanabilmektedir.

duz-sunger-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg
duz-sunger-tavan-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg

Akustik sünger çeşitlerinde olduğu gibi akustik düz sünger de ısıya karşı dayanıklıdır. Ateşle temas etmesi durumunda erime ya da yanma söz konusu olmamaktadır. Mekanların her bölgesine kullanılabilen ve geniş renk seçeneği olan bir üründür. Akustik düz sünger diğer çeşitler gibi solid yapıştırıcı ile duvara yapıştırılmaktadır. Kendiliğinden yapıştırma özelliği olan sünger çeşitleri de bulunmaktadır.

Teknik Veriler

Özellik

Birim

Test metodu

Değer

Renk    

Siyah

Yoğunluk

Kg / m3

BS 4443 PT 1 Metod 2

76

Gerilme kuvveti

Kpa

DIN 53571

>70

Kopma uzaması

%

DIN 53571

>90 %

Sertlik

N

 

120-180

CFC Free    

Evet

Halogen Free    

Evet

Aşınma direnci

Feet / dak.

 

6.000

Isı iletkenlik

W / mK

DIN 52612

0.048

Çalışma sıcaklıkları

°C

 

– 40, +110

Yangın davranışı  

BS 476 PART 6BS 476 PART 7UL 94

Class -0-Class 1V-0, 94-V5

Ses yutma katsayısı

%

ASTM C 384

87 (2000 Hz.)(50 mm.)

yanmaz-akustik-duz-sunger-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg
akustik-yanmaz-duz-sunger-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg

Tato značka již má své fanoušky. A tady je novinka: Miss Bi je vibrátor se dvěma výkonnými motory se samostatnou kontrolou. Jeho původní forma je navržena tak, aby uspokojila charakteristiky ženské tadalafil křivky masírují masáž bodu G a flexibilní a velká základna vibruje na klitory a sexuálních rtech.