Vicoustic Flexi A50 Sünger; Poliüretan süngerden üretilmiş vicoustic kare flexi süngerinin üst yüzeyine kare deseni verilmiştir. Akustik ses yalıtım süngeri olarak kullanılır. Yüksek frekanslı seslerde etkili değildir. Yüzeyi sprey boyayla boyanabilen vicoustic a 50 panellerin maliyeti oldukça düşüktür. Yanmazlık özelliğine sahip vicoustic sünger diğer akustik süngerler ile benzer özelliklere sahiptir.

Flexi paneller, kayıt ve yayın stüdyoları gibi kritik ve hassas odalarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Flexi Panel A50 panelleri, piyasadaki en başarılı akustik çözümlerden birini düşük maliyetle kullanımınıza sunmaktadır. Flexi Panel A50 tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu sayede ek yerlerinin içinden kablolarınızı rahatlıkla geçirebilirsiniz.

vicoustic-fleksi-panel-a50.jpg
vicoustic-fleksi-panel-a50-ses-yalitim-sungeri.jpg

Akustik Düz Sünger | Düz Yanmaz Sünger: Akustik Düz Süngerler,mükemmel ses yutum değerlerine sahip yüksek frekanslardaki sesin akustiğini sağlayan ses emici süngerlerdir. Yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve kopma gibi olumsuz durumlara maruz kalmazlar. Sesin ortamdaki akustiğini sağlayarak uğultu problemini yok etmede etkili performans sağlamaktadırlar.

duz-sunger-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg
akustik-yanmaz-duz-sunger-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg

Üzerinde desen ve şekil bulundurmayan, akustik sünger ses yalıtım ürünlerinin sade görünümlü çeşidi olan akustik düz sünger, diğer çeşitleriyle aynı özellikleri taşımaktadır. Şekil ve deseninin bulunmaması bakımından farklılık taşıyan ses yalıtım ürünü oldukça hafiftir ve kolay uygulanabilir özelliktedir.Tekno Touch Süngerler, ipeksi kadife kaplı dekoratif bir görünüme sahip ses yutucu ve ses emici akusik süngerlerdir. Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno taç olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. 50*50 ebatlarda üretimi gerçekleştirilen akustik süngerler bir çok renk seçeneğine sahiptir. 30 mm ve 40 mm kalınlıklarda üretimi gerçekleştirilmektedir.

akustik-tekno-touch-sunger-uygulamasi.jpg
akustik-tekno-touch-kadife-kapli-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg

Esnek ve kolay uygulanabilen akustik kadife kaplı süngerin uygulaması oldukça kolaydır. Özel solvent yapıştırıcı ile uygulanan akustik süngerlerin ayrıca kendiliğinden yapışkanlı modelleri mevcuttur. Görünümüyle ortama dekoratif ve renkli bir özellik katan sünger alan içerisinde ses karmaşasını düzenlemektedir.

Bass Küpü Sünger | Bass Kırıcı Küp Sünger Bass Küpü Sünger; alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Bass küp akustik düzenleme bulunmayan odalarda sıklıkla duyulan “Boomy” sound’u, oda içinde rezonansa giren ses dalgalarının yol açtığı karmaşayı azaltmanızı kolaylaştırır.

akustik-bass-kupu-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg
akustik-bass-kupu-ses-izolasyonu.jpg

Bass Küp akustik düzenleme bulunmayan odalarda sıklıkla duyulan “Boomy” sound’u, oda içinde rezonansa giren ses dalgalarının yol açtığı karmaşayı azaltmanızı sağlamaktadır.Bass kapanı olarakta bilinen bass küpü alçak frekanslardaki seslerin kontrolünde devrim yaratır. Açık gözenekli yapısı ile bas seslerde istenilen performansı elde etmenize olanak tanır. Bass trapler ile birlikte kullanılması faydalıdır.

Bass Trap Sünger | Akustik Bass Trap Ses Tuzak Süngeri; ile yüksek yoğunluklu ateşe dayanıklı polyester köpük ve çarpıcı bir çağdaş tasarım kesitidir. Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar.

Bass Trap köşe bass tuzağı olarak adlandırılan süngerler, ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar. Aynı zamanda basstrap köşe süngerleri sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Basstrap köşe tuzak süngerlerini evinizde, ofislerinizde, müzik odalarında, ev sinema odanızda’da kullanabilirsiniz, kendinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz uygulaması kolaydır.Akustik Bass Trap Ses Tuzak Süngeri ile yüksek yoğunluklu ateşe dayanıklı polyester köpük ve çarpıcı bir çağdaş tasarım kesitidir.Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir.

akustik-bass-trap-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg
bass-trap-akustik-sunger-ses-yalitimi-uygulamasi.jpg