Piramit Süngerler

Yanmaz Piramit Sünger: Akustik ses yalıtım süngerlerinden biri olan piramit sünger farklı formuyla bir çok alanda etkili kullanılabilmektedirler. Görüntüsüyle ortamda dekoratif bir özellik katan akustik yanmaz piramit sünger esnek ve kolay uygulanabilen bir yapıya sahiptirler. Yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve aşınmaya maruz kalmazlar.

akustik-yanmaz-piramit-sunger-uygulamasi.jpg

Yumurta Sünger

Yumurta Sünger: Akustik özelliğe sahip olup esnek ve kolay uygulanabilen bir yapıdadır. Yumurta kutusu formundaki bu akustik sünger birinci sınıf malzemelerden üretilmektedirler. Akustik düzenleme için kullanılan bu akustik süngerler yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik sünger çeşitlerinden biridir.

akustik-yumurta-sunger-uygulamasi.jpg

Labirent Sünger

Labirent Sünger: esnek ve kolay uygulanabilen akustik köpük yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve kopmaya maruz kalmazlar. Akustik düzenleme amaçlı kullanılan akustik süngerler istenilen alanda akustik düzenleme için duvar ve tavanda uygulanabilmektedir. Beyaz ve açık renk seçeneğine sahip akustik köpük istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretimi gerçekleştirilmektedir.

akustik-labirent-sunger-uygulamasi.jpg

Special Sünger

Yanmaz Special Sünger; olarakta bilinen akustik süngerler yüksek ses yutum değerlerine sahip poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerlerdir. Yanmazlık özelliğe sahip süngerler açık gözenek ve esnek yapısıyla akustik düzenlemede etkili çözüm sunmaktadırlar. Birinci sınıf malzemelerden üretilen süngerler bir çok alanda kullanılabilmektedirler.

akustik-special-sunger-uygulamasi.jpg

Diğer Süngerler | Ses Yalıtım Süngeri

Vicoustic Flexi A50 Sünger; Poliüretan süngerden üretilmiş vicoustic kare flexi süngerinin üst yüzeyine kare deseni verilmiştir. Akustik ses yalıtım süngeri olarak kullanılır. Yüksek ses frekanslı seslerde etkili değildir. Yüzeyi sprey boyayla boyanabilen vicoustic a 50 panellerin maliyeti oldukça düşüktür.

vicoustic-akustik-sunger-uygulamasi.jpg

Melamin Süngerler

Yanmaz Melamin Sünger; Antibakteriyel özellikteki ses yutucu ve ses emici bu akustik sünger etkili bir ses yalıtım süngeridir. Esnek ve kolay uygulanabilen bu akustik süngerin kendinden yapışkanlı modelleri mevcuttur. Tavan ve duvarlarda kolaylıkla uygulanabilen bu akustik sünger yüksek oranda ses yutum değerlerine sahiptirler.

akustik-melamin-sunger-uygulamasi.jpg